לארי פוגל

נולד במיאמי, פלורידה, ארה"ב ועלה ארצה בגיל 12 יחד עם משפחתו. לארי התחיל ללמוד גיטרה בגיל 11 בסגנון "נגינה חופשית". הוא גם ניגן בפסנתר ופיתח את מיומנותו המרשימה בשני הכלים. הרומן של לארי עם המוזיקה של סיימון וגרפונקל החלה בשעורי ספרות בכיתה ג' כשהוא למד בכיתה שיר שלהם, "Feeling Groovy ". לארי התחיל להופיע במסיבות כבר במהלך בית ספר תיכון. בתקופת שירותו בחיל האוויר הוא נחשב ל"להקה של איש אחד", תמיד מוכן להנעים את החברה' בנגינתו. אחרי שירותו הצבאי הוא החל להופיע במועדונים בתל אביב כמו הבריזה, האסם (שנוהל ע"י מתי כספי ואריק סיני) הבקתה ועוד מועדונים פופולאריים, עם שירים של סיימון וגרפונקל, בוב דילן, דון מקליין, ג'יימס טיילור, קרוסבי סטילס ונאש ועוד. לאחר מכן הוא עזב את המוזיקה לתקופה ארוכה כדי לבנות קריירה בניהול ושיווק ולגדל משפחה. ב-2003 הוא חזר לסצנת המוזיקה והתחיל להופיע במועדוני פולק בכל הארץ, כולל השתתפות בפסטיבל הפולק השנתי הידוע והאהוב "סולם יעקב". בין השנים 2004 ל-2011, הוא הופיע ביחד עם מוני ארנון (מלהקת "האחים והאחיות") במחווה מצליחה לשירי סיימון וגרפונקל.

Larry and Mindy לארי ומינדי

מינדי פוגל

נולדה בלינברוק, ניו יורק, ארה"ב, עברה לגור בפלורידה בגיל 11, ועלתה ארצה לבדה בגיל 19 מתוך ציונות. מגיל 14 עד העלייה ארצה היא הייתה זמרת מובילה בלהקה יהודית שהופיעה בכל ארה"ב וקנדה. מינדי למדה סיעוד ועבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית בהר הצופים ויותר מאוחר למדה גם סיעוד וטרינרי. היא עבדה במשך 10 שנים כמנהלת ייבוא בחברת חומרה ידועה ויותר מאוחר פיתחה עסק עצמאי לשירותי תרגום. במשך השנים המוזיקה המשיכה לשחק תפקיד חשוב בחייה של מינדי והיא הופיעה במסיבות של חברים ואירועים עסקיים למיניהם. היא גם הייתה שחקנית בלהקת תיאטרון מקומית. מינדי מנגנת פסנתר, חליל צד וגיטרה. 

Larry and Mindy לארי ומינדי

לארי ומינדי

נפגשו בינואר 2006 ומאז הם מופיעים באושר בכל הארץ ובחו"ל במופעים שונים, בעיקר מוזיקה משנות ה-60 וה- 70. יחד עם זאת להם שני דיסקים של שירים מקוריים שהם כתבו,  "Two Hearts One Beat" ו- "EBTB".

 

לארי ומינדי התחתנו בכיף במאי 2009. יש!!

 

Larry and Mindy לארי ומינדי

ליצירת קשר
054-6446396 / 050-5921628
larry@larryandmindy.co.il
או
mindy@larryandmindy.co.il